Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Чи завершувати АТО вирішуватимуть депутати

Вже наступного тижня законопроект про завершення АТО та новий етап використання Збройних сил передадуть на розгляд Верховної Ради.
Про це заявив перший заступник голови депутатської фракції “Народний фронт” Андрій Тетерук у коментарі одному з українських телеканалів.
“Очікується, що наступного тижня у Верховній Раді буде внесено законопроект, який дасть можливість завершити етап АТО і почати етап нового використання наших ЗСУ. Я не можу розкривати подробиці, давайте дочекаємось тижня, коли він буде поданий. Тоді ми будемо коментувати остаточно затверджений текст”, – заявив Тетерук.
Він пояснив, що нині АТО керується антитерористичним центром згідно з нормами закону про боротьбу з тероризмом і очолюється представниками СБУ. Однак, зараз на Донбасі стоять зовсім інші заняття.
«Ми маємо на сьогодні абсолютно інші завдання і загрози, які не вирішуються у форматі АТО. У цьому контексті буде розширено можливості застосування наших збройних сил. Оперативний штаб буде включати у себе всі наші військові підрозділи”, – пояснив нардеп.
При цьому він визнав, що АТО виконала усі найголовніші поставленні завдання – стабілізувала ситуацію в частині Луганської і Донецької областей, дала змогу провести в Україні вибори та повернули частину територій.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share