Чиновників закликали не приїздити в школи 1 вересня

Батьки школярів розмістили у соцмережах заклик до президента, депутатів, міністрів та чиновників не приїздити 1 вересня на шкільні лінійки.

До заклику приєдналась в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Повідомили, коли зникнуть черги у дитсадки

“Дорогі колеги в уряді, парламенті і місцевій владі! А ви вже бачили це звернення від батьків школярів не приходити до шкіл 1-го вересня? Подивіться воно варте уваги, поваги і підтримки. Уже те, що сучасні діти, народжені в незалежній Україні, змушені терпіти такий пережиток радянщини як лінійка і в дощ, і в спеку, і стомлені задовгими “урочистостями”, саме по собі обурює”, – написала вона у Facebook.

Усі першокласники України 2018 року вчитимуться по новому державному стандарту початкової освіти. Про це повідомила міністр освіти і науки Лілія Гриневич на селекторній нараді в Дніпрі з питань підготовки до нового навчального року.