КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Чим важлива справа про захоплення влади Януковичем: думка експерта

Якщо Генпрокуратура доведе до логічного завершення справу про конституційний переворот, здійснений Януковичем і екс-міністром юстиції Лавриновичем, це може стати початком завершення брутального поводження з Конституцією. Тому що в Україні кожна влада починає з того, що намагається під себе підлаштувати Конституцію і розширити свої права.
Таку думку сайту «24» висловив директор аналітичного центру «Політика» Микола Давидюк.
«Справа щодо конституційного перевороту Януковичем дуже важлива в силу того, що в Україні кожна влада починає з того, що намагається під себе підлаштувати Конституцію і розширити свої права. Або своєму наступнику закласти конституційну міну щодо обмежень повноважень, щоб країною не можна було нормально управляти, як це зробив Кучма», – зазначає політолог.
Тому, на переконання Давидюка, якщо ГПУ доведе провину Януковича і Лавриновича, то це може стати початком завершення брутального поводження з Конституцією.
Влада нарешті буде виконувати закон, а не намагатися змінювати під себе. Це не піджак, який можна підшити. Конституція – державний закон України, який вимагає поваги, – наголосив Микола Давидюк.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share