Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Через співпрацю з терористами санкції загрожують не тільки компаніям з Росії

Україна та ЄС готові ввести санкції проти білоруських компаній, які постачають продукцію на територію окупованих районів Луганської та Донецької областей.
Про це заявив посол України в Білорусі Ігор Кизим, пишуть “Белорусские новости”
Ми попереджаємо білоруську сторону офіційно: якщо білоруські компанії безпосередньо постачають продукцію бойовикам, то проти них будуть впроваджені санкції, – наголосив дипломат.
Кизим зазначає, що санкції будуть введені не лише з боку України – Київ також вимагатиме, щоб і ЄС ввів санкції проти тих білоруських компаній, які ведуть торгівлю з терористами.
“Потрібно розуміти, що працюють не тільки дипломати – працюють спецслужби. І в разі наявності відповідної інформації, таким підприємствам буде закритий український ринок – це 100%”, – застеріг український посол.
Ігор Кизим також згадав про розслідування, яке нещодавно з’явилось на білоруському телебаченні про те, що одна з найбільших кондитерських фабрик Білорусі “Комунарка” постачає свою продукцію до окупованого Донецька.
У разі підтвердження цих даних “Комунарка” точно потрапить у чорний список і не зможе поставляти продукцію на територію України, – запевнив Кизим.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share