КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Через карту України без Криму у Броварах звільняється чиновниця міськради

Після інциденту з розміщенням на сцені перед будівлею міськради Броварів карти України без анексованого Криму та окупованих територій Луганської та Донецької областей зі своєї посади звільняється глава відділу культури Броварської міськради Інна Савченко.
Це повідомляє «Громадське» із посиланням на коментар самої Савченко.
Нагадаємо, раніше в мережі опублікували фото головної сцени Броварів, яку оформили до святкувань з нагоди Дня незалежності картою України без Криму та окупованого Донбасу.
«Я не одразу побачила, що на банері мапа. Вона не з Броварів, я не можу сказати, звідки її нам привезли, щоб не підставляти людей. Я беру відповідальність на себе, бо за це відповідав відділ культури. Зараз я надаватиму покази у поліції», – розповіла глава відділу культури Броварської міськради.
Як розповів у коментарі виданню депутат Броварської міськради від «ДемАльянсу» Олег Берестовий, щодо цього інциденту проводитиметься службове розслідування.
«Я дізнався про мапу з Facebook. Ми завісили її, дочекалися поліції, прослідкували, щоб зняли. Мені секретар міськради сказав, що мапу не замовляли, не купували. Начальник культури про це не знала. Ніби як її позичили десь у Черкасах, але ще будуть проводити службове розслідування», – розповів депутат.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share