Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

“Часто бракує туалетного паперу, доводиться підтиратися лівою рукою” – мандрівник Олександр Корицький

33 країни і близько 500 міст відвідав львів’янин Олександр Корицький. Подорожувати почав сім років тому.

“Перша подорож в Індію стала найцікавішою. Квитки на літак в обидва кінці обійшлися у 500 доларів. Жили в одному з найдорожчих готелів штату Гоа. Платили три долари за добу”, – розповівGazeta.ua Олександр.

“В місті Дхарамваран напередодні нашого приїзду стався землетрус. Скрізь руїни, повалені будинки. Зі мною було ще троє хлопців. У всіх – фотоапарати-дзеркалки за тисячу доларів. Захотіли познімати нетрі. Сутеніло. Нізвідки почали виходити індуси і запрошувати до себе в гості. Раптово їх стало дуже багато – сповзалися до нас, як мурахи. Боявся, що вб’ють і пограбують. Індуси з нетрів отримують в місяць 30-40 доларів. Наша техніка коштувала як три річні зарплати їхніх родин. Сказав хлопцям: “Швиденько збираємося і нафіг звідси!”. Індуси хапали нас за одяг і ще довго йшли слідом”, – додав мандрівник.

Найдорожче – у $2,5 тис. обійшлася 3-тижнева поїздка по Азії. Корицький здійснив 10 перельотів. Був у Непалі, Малайзії, Камбоджі та на острові Борнео.

“Ніколи не подавати ліву руку найдивніша традиція в Азії. Вважають це страшною образою. За це і вбити можуть. Пояснення просте: там часто бракує туалетного паперу, доводиться підтиратися лівою рукою. Потім подати її комусь гріх. Ліву вважають брудною навіть у приїжджих”, – поділився Олександр.

Корицький розповів і про свою подорож в Аргентину. Там живе 300-тисячна українська діаспора.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ножа приставили до живота. Віддав рюкзак із фотоапаратом, телефоном і гаманцем

“Усі готують українські страви, але мову знають одиниці. Якось з дівчиною у місті Барілоче зайшли у кафе “У Педро”. Власник почув, що говоримо українською. Закричав іспанською: “Я теж українець! Але по-нашому знаю тільки “борщ” і “добрий вечір”. Розповів, що його дід-українець оселився в Аргентині у 20-их роках минулого століття. Тоді на Україну прийшли комуністи. Люди тікали за кордон від “червоної зарази”, – пригадав Олександр Корицький.

11 червня для громадян України набув чинності безвізовий режим з ЄС. За добу кордон по безвізу перетнули майже 2 тис. українців.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share