Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Частина українців після повернення з Європи захоче винести нинішню владу з кабінетів – Рабінович

Українська влада не може надати своїм громадянам належний рівень життя, тому допомагає їм виїхати з країни за допомогою безвізу.

Про це заявив народний депутат, голова парламентського підкомітету з прав людини і лідер політсили “За життя” Вадим Рабінович у прямому ефірі телеканалу “112 Україна”.

“Безвіз – це добре. І сперечатися з цим безглуздо. Але логіка того, що відбувається, приблизно така: ми не хочемо і не можемо зробити життя в країні краще для вас, але ми можемо допомогти вам виїхати з цієї країни. Так, це добре, але не так добре, як нам розповідають”.

За словами парламентарія, частина українців після повернення з Європи захоче винести владу, яка погубила Україну, з кабінетів. “Скоро всі люди повернуться – ну ті, хто не зможе там влаштуватися мити туалети, тому що безвіз-то туристичний, без права на навчання і роботу, – так ось, повернуться. Перші в депресії, другі в запої, треті махнуть рукою на країну – і спробують там залишитися. А ось на четвертих є надія. Вони повернуться – і обов’язково приєднаються до тих, хто захоче винести владу з їх кабінетів, прибрати тих, хто зуубив таку велику країну, як Україна”, – переконаний парламентарій.

“Ми б раділи набагато більше і більш щиро, якби не було ось цих комсомольських звичок, з рознарядками на мітинги, з однаковими шрифтами плакатів. Та й слова про “немиту Росію” на тлі львівського сміття – якось несерйозно”, – підсумував народний депутат.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share