Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Часом НАБУ стає органом політичного впливу – Бурбак про справу Розенблата-Полякова

Лідер парламентської фракції “Народного фронту” Максим Бурбак прокоментував скандал навколо депутатів Борислава Розенблата і Максима Полякова.
Про це він сказав у коментарі журналістам у кулуарах Верховної Ради. Повідомляє Цензор.нет.

“Коли буде подання, тоді і будемо говорити про це правопорушення. Тепер можна сказати про головне. Я очікую також від НАБУ, від САП справ на колишніх одіозних регіоналів, які зараз перебувають у фракції “Опоблоку” і які представляють п’яту колону Кремля. Я хочу, щоб всі ті справи за злочинами економічними, які були за часів правління банди Януковича, також ними розслідувалися.
По-друге, фракція “Народного фронту” була однією з основних фракцій, яка розробляла законопроекти про боротьбу з корупцією у вищих ешелонах влади. Ми фінансуємо НАБУ вже другий рік на рівні 700 мільйонів гривень. Це приблизно по мільйону на кожного працівника. Тому я вимагаю продуктивної роботи, а не численних піар-шоу. Тому впевнений: ми повинні почути факти. Раз. Побачити справу – два. І тоді на рівні профільного комітету займатися цією справою”, – заявив Бурбак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нардеп Поляков звинувачує НАБУ

“Мене цікавить позиція НАБУ за фактом вчорашнього інциденту з дружиною Максима Полякова. Коли озброєні представники правоохоронних органів, неясно яких, напали на неї, забрали телефон і зникли в невідомому напрямку. До речі, була викликана поліція, був зафіксований факт правопорушення і щодо нього буде проводитися розслідування”.

НАБУ повинне перестати бути органом політичного впливу, вважає Максим Бурбак:
“Хотілося б, щоб менше було піар-шоу, а більше направлених до суду справ. Часом НАБУ стає органом політичного впливу. Згадаймо справу нашого колеги Миколи Мартиненка. Це, до речі, вперше в історії України – добровільно здавши мандат, він пішов захищатися в суд. Півтора року минуло – де справа?
Може, краще врешті-решт зібратися і проголосувати аудитора НАБУ. Провести аудиторську перевірку діяльності. Це також сприятиме розвінчанню деяких міфів і фейків, яких дуже багато в ЗМІ про діяльність НАБУ”, – резюмував Бурбак.

19 червня НАБУ затримало охоронця нардепа Розенблата із сумкою, де було $ 200 тисяч. Депутат назвав це “провокацією”.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share