Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Це якісь фантастичні пропозиції, – реакція Росії на альтернативу візовому режиму з Україною

Депутати Держдуми Росії невдоволено зреагували на пропозицію глави МЗС України Павла Клімкіна створити систему, яка зобов’язуватиме росіян інформувати Київ про намір відвідати Україну.
Про це повідомляє “РИА Новости”.
Так, депутат Держдуми Михайло Ємельянов вважає, що ініціатива Клімкіна є несерйозною і неопрацьованою.
“Українська влада в останні роки відрізняється екстравагантними пропозиціями, які погано вписуються в міжнародну практику. Це одна з них. Я не знаю, щоб десь у світі така система використовувалася і працювала”, – сказав російський парламентарій.
А якщо не повідомив, так що, його тепер не пустять? Це треба ж дуже складний механізм відпрацьовувати – повідомлення, реєстрація повідомлень. Це якісь фантастичні пропозиції, – зазначив Ємельянов.
У свою чергу сенатор, заступник голови комітету Ради Федерації з оборони та безпеки Франц Клінцевич не бачить принципової різниці між запровадженням віз і створенням системи, яку пропонують в МЗС України.
“І в тому, і в іншому випадку Київ, керуючись тільки йому відомими критеріями, вирішуватиме, кого з росіян пустити на Україну, а кого оголосити нев’їзним”, – вважає Клінцевич.
Він зазначив, що для Росії “це однаково неприйнятно”.
“Думаю, що реакція Росії на створення такої системи буде такою ж жорсткою, як і на введення віз”, – додав політик.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share