Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Харківський депутат від “Опозиційного блоку” не задекларував російський бізнес дружини

Депутат Харківської обласної ради від “Опозиційного блоку” Олександр Губін приховав частку дружини в російській фірмі, директором якої є він сам.
Юристи bihus.info звернулись до НАБУ із заявою про декларування завідомо недостовірної інформації.
Підставою для звернення стало повідомлення активістів ГО “Харківський антикорупційний центр”. Згідно з декларацією депутата Губіна за 2016 рік, ані в окупованому Криму, ані за кордоном його родина не має бізнесу. Тим часом, у Єдиному реєстрі юридичних осіб РФ є відомості про внески Ірини Губіної до статутних капіталів 5 фірм на загальну суму понад 1,6 мільйона рублів.
Дві з цих фірм – ТОВ “Престиж Автомоторс” і ТОВ “Престиж Авто Крим” зареєстровані на території окупованого Криму за російським законодавством. Партнером Ірини Губіної в ТОВ “Престиж Авто Крим” є депутат Харківської міськради Ігор Аріх, який також не вказав цю фірму в декларації.
У власності депутата Губіна та його дружини 5 земельних ділянок, житлові будинки на 171,1 кв. м. у Терновій і 43,1 кв. м. у Харкові, житловий будинок, комплекс 8642 кв. м. у Васищево, нежитлові приміщення площею 160,8 кв. м. у Ялті, і ще два житлових будинки.
Подружжя Губіних володіє 13-ма транспортними засобами, серед яких три автомобілі марки Mercedes Benz, Toyota RAV4 та Porsche Cayenne.
Також у власності родини п’ять елітних годинників, у Ірини Губіної є шуба з шиншили та коштовні ювелірні вироби.
В розділі “Корпоративні права” депутат вказав, що має внески до статутних фондів підприємств ПП “Транс-Інвест”, ТОВ “Престиж Авто Сіті”, ТОВ “Рибацько-мисливський клуб “Фортуна”, ПП “Транс-інвест”. У Ірини Губіної задекларовано внески у ПП “ТМ Віра”.
Дохід депутата від підприємницької діяльності за рік склав 406 тисяч гривень, а його дружини – 300 тисяч гривень. Доходи за межами країни не вказані.
Олександр Губін довіряє людям, але не довіряє банкам. В декларації він вказав, що позичив іншим людям 1,5 мільйона доларів, в готівці він та дружина тримають 250 тисяч доларів та 2,5 мільйона гривень.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share