КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Фірма батька секретаря Дніпровської міськради Мішалова отримає ще 20 мільйонів на туалети

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради 19 липня уклав договір, згідно з яким компанія батька секретаря Дніпровської міськради В’ячеслава Мішалова «Майстер-буд» отримає 20 мільйонів гривень на облаштування десяти туалетів на Набережній Перемоги у Дніпрі.
Про це на своїй сторінці в Facebook заявив депутат Дніпровської міської ради, екс-перший заступник міського голови Дніпра Дмитро Погребов, посилаючись на дані системи електронних закупівель Prozorro, передає «РБК-Україна».
Погребов нагадує, що минулого року фірма «Майстер-буд» вже отримала з бюджету Дніпра 56,11 мільйонів гривень на капітальний ремонт та благоустрій Набережної Перемоги. Тоді ж з конкурсу була дискваліфікована фірма, яка пропонувала місту свої послуги на виконання аналогічних робіт на 18 мільйонів гривень дешевше.
«Хочу нагадати, що майже рік тому, 29.08.2016, були проведені відкриті торги на «Капітальний ремонт елементів благоустрою вул. Набережної перемоги від Мерефо-Херсонського мосту до вул. Космічної на суму 56 108 871 грн». Переможцем торгів виявилася вже добре знайома нам компанія ТОВ «Майстер-Буд» сім’ї Мішалових. Цікаво, що у конкурсі також брала участь компанія ТОВ «АКТИВ СТАЛЬБУД», яка, на відміну від кишенькової ТОВ «Майстер-Буд», запропонувала місту капітально відремонтувати набережну за набагато менші гроші – за 38 198 000,00 гривень. Але фірма, яка запропонувала міській владі проведення робіт на 18 мільйонів гривень дешевше, була дискваліфікована. Причина – «АКТИВ СТАЛЬБУД» не надав усієї необхідної документації», – повідомив Погребов.
Депутат також розкритикував керівництво міста за те, що ті, на його думку, ігнорують дешевші заявки і пропозиції підрядників, просуваючи пов’язані з ними фірми і компанії.
«Мабуть, у сприйнятті Філатова, Мішалова енд Ко, Дніпро – місто дуже багате, а ще – пасивне. Вони думають, що 18 мільйонів гривень – це не те питання, заради якого їм варто боятися якихось питань або громадського обурення. Ці ж 18 мільйонів, судячи з усього, і є різницею між реальними розрахунками незалежної компанії, яка готова була і свою роботу зробити і заробити при цьому, і планами Мішалових зірвати на реконструкції набережної черговий джек-пот з бюджету міста», – заявив депутат.
На думку Погребова, ремонт Набережної перемоги перетворюється на ще один дніпровський довгобуд. Він порівняв ситуацію на об’єкті з капремонтом Центрального мосту Дніпра, яким займається фірма батька В’ячеслава Мішалова: «Термін виконання робіт на цьому будівництві – 2016-2017 рр. Кому цікаво – поїдьте самі і подивіться, що там робиться. І зробіть висновки – чи закінчать? І головне – чи можна назвати все, що відбувається там, сумлінним капітальним ремонтом?».
Нагадаємо, раніше стало відомо, що компанія ТОВ «Завод Майстер-профі» бізнесмена Дмитра Мішалова, батька секретаря Дніпровського міської ради В’ячеслава Мішалова, виграла тендер на 71 584 399 гривень 20 копійок на додаткове фінансування капітального ремонту мосту №2 в Дніпрі (Центральний міст, – ред.).
Про це стало відомо завдяки системі електронних закупівель Prozorro. Раніше фірма батька секретаря міськради В’ячеслава Мішалова вже отримала 177,7 мільйона гривень на ремонт цього ж мосту. Таким чином, загальна сума коштів, виділених з міського бюджету Дніпра на капітальний ремонт цього мосту фірмі «Завод Майстер-профі» – 249 мільйонів гривень.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share