Фігурантам так званої бурштинової справи оголосили про підозру

Детективи НАБУ і прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури повідомили про підозру шістьом фігурантам “бурштинової справи”.

Зокрема, двом охоронцям нардепа Борислава Розенблата, помічнику-консультанту нардепа Максима Полякова і трьом представникам міжфракційного об’єднання Верховної Ради “Депутатський контроль”.

Про це повідомляє прес-служба Національного антикорупційного бюро України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Ситника починає горіти земля під ногами – нардеп

“Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу”, – додали в НАБУ.

Напередодні стало відомо про затримання охоронця народного депутата України Борислава Розенблата (фракція “Блок Петра Порошенко”) під час отримання хабара в сумі $200 тис. за вирішення питання з ліцензуванням видобутку бурштину.

Генеральний прокурор Юрій Луценко отримав подання щодо зняття недоторканності з депутата від БПП Борислава Розенблата і нардепа “Народного фронту” Максима Полякова.

Народні депутати України нібито отримали хабар за сприяння іноземним компаніям у видобутку бурштину в Україні.

В рамках розслідування “бурштинової справи” затримані троє помічників нардепів, охоронець і двоє представників антикорупційних громадських організацій.

Генпрокуратура перевіряє на відповідність закону “Про Регламент Верховної Ради” подання Спеціальної антикорупційної прокуратури на нардепів Олеся Довгого, Максима Полякова та Борислава Розенблата.