Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Футболіст “Динамо” Тамаш Кадар відзначив красу українок

6 вересня назвуть ім’я переможниці конкурсу Міс Україна-2017. Про те, що в Україні живуть одні з найвродливіших дівчат відомо давно. Захисник “Динамо” з Угорщини Тамаш Кадар відзначив красу українок.

“У Києві багато прекрасних дівчат. Для мене немає стандартів краси. Іноді люди бачать тільки зовнішнє, а для мене важливіше внутрішнє. Але не хочу говорити на цю тему. Я футболіст, тому зупинимося на цьому”, – говорить Gazeta.ua Тамаш Кадар.

На запитання, чи не хотів би взяти приклад зі свого колеги, футболіста Андрія П’ятова, який нещодавно був одним з членів журі в конкурсі Міс Україна-Всесвіт, динамівець відповів наступне:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зірки в відвертих нарядах пройшлися по червоній доріжці Міс Україна Всесвіт-2017

“У мене немає бажання бути членом журі, не хочу закохатися”, – сказав з посмішкою Кадар.

Футболіст віддає перевагу спокійному відпочинку і гучно не відзначає перемоги своєї команди, як вчорашній тріумф Динамо над Марітіму.

“Всередині все щасливі, але ми не можемо розслаблятися. Попереду багато ігор, які ми повинні виграти. Будемо відзначати, якщо виграємо Лігу Європи або український Чемпіонат. Ми посміхаємося після гри, тому що налаштовані оптимістично – це головне. Якщо є можливість, я їжджу додому , але зараз багато ігор і весь свій вільний час я проводжу в Києві. Відновлююся між матчами, тому що це більш важливо для мене, ніж подорожувати по країні або веселитися. У мене є улюблені місця в Києві, є друзі, тому все прекрасно “, – підсумував футболіст.

Динамо обіграло Марітіму з рахунком 3: 1. Автори голів: Денис Гармаш, Микола Морозюк і Дерліс Гонсалес.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share