Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Фрукти, горіхи та м’ята – черкащанка готує сироїдні смаколики

Дарина Подолян із Черкас готує солодощі без додавання молочних продуктів, дріжжів, борошна, цукру та яєць. Про свою справу розповіла Gazeta.ua Солодощі продає від 20 до 250 грн

“Людям подобається, дуже багато схвальних відгуків. Купують в основному жінки, мами з дітьми, бо діти люблять солодке. А мами хвилюються, щоб солодощі були корисними. Також замовляють чоловіки на подарунок дівчатам. У мене є набір із шести тістечок, його найбільше беруть. Бо людям хочеться спробувати різне. Коли береш торт, то треба весь з’їсти, але не факт, що сподобається. Тому цей дегустаційний набір у топі”, – розповідає Дарина.

Дарина щотижня готує 8-12 замовлень. Солодощі можна зберігати в морозилці 7 днів. Серед асортименту майстерні “Зелені олені” є тістечка “Апельсин-ягоди”, “Вишня-шоколад”, “М’ята-шоколад”, “Арахіс із солоною карамеллю”, шоколадне печиво з начинкою, торти “Апельсин-ягоди” та “М’ята-шоколад”.

“Коли готувала перший сироїдний торт, не спадало на думку, що це стане моєю справою. Просто хотіла протестувати, як люди відреагують на подібне. Виставила у Facebook фотографію з описом і почалися замовлення. Перша закупка продуктів була приблизно на 700 грн. Зараз цей бізнес не приносить надприбутків, але на наступні закупки вистачає. Люди приходять за відгуками знайомих, знаходять у соцмережах”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бізнес на каві – переселенка розповіла, які напої найпопулярніші

Коли Дарина познайомилася з майбутнім чоловіком, він був на суворій вегетаріанській дієті. Тому жінці доводилося шукати рецепти випічки без яєць та молочних продуктів.

“Я не навчалася на кухаря. За освітою редактор. Я дуже хотіла ще до вагітності власне вегетаріанське кафе. Я не веган на 100%, бо вживаю молочні продукти. Я не їм м’яса, бо по-перше, так я краще почуваюся, по-друге, читала, що промислове тваринництво забруднює навколишнє середовище”.

У супермаркетах гранола неякісна, бо не дотримують пропорцій. Правильно, щоб було половина зерна, а інша половина – сухофрукти та горіхи. Про це Gazeta.ua розповідають брати Євгеній та Олександр Муровані з Черкас. Виготовляють гранолу та корисні солодощі на замовлення.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share