Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Фотограф зробив знімок рідкісного “блідого” тигра c близької відстані

Фотограф Ніланджан Рей зміг зробити такий унікальний кадр під час своєї поїздки в заповідник Нілгірі в індійському штаті Тавілнад. В момент зйомки, фотограф знаходився на вкрай близькій та небезпечній відстані від тварини – 60 метрів.
Про це розповіли на MyModernMet.
На думку фахівців, ця тварина може виявитися тигром з найсвітлішим забарвленням, що існують в дикій природі. “Бліді» тигри, на відміну від білих, мають складну генетичну мутацію, яка є результатом колірного морфізма, що виникає в умовах, де у тварин є довільний доступ до великої кількості партнерів, що дозволяє урізноманітнити обмін генами.

Після публікації фотографії в мережі, “блідим” тигром зацікавився зоолог Парвіш Пандйя , який зазначив, що на знімку зображений альбінос. Тому що в іншому випадку його очі мали б мати рожевий відтінок, що робить такі фотографії ще більш унікальними.
Час від часу ви зустрічаєте тигрів з забарвленням світлих тонів, але вони не йдуть ні в яке порівняння з цієї особиною, – наголосила засновник організації Wildlife Protection Society of India, Белінда Райт.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share