Фернандо Торрес забив м’яч ефектним ударом

Іспанський нападаючий Фернандо Торрес допоміг мадридському “Атлетико” здолати італійський “Наполі” на товариському турнірі – Audi Cup (2:1).

Торрес підлаштувався під непросту передачу від Антуана Грізманна і вразив ворота голкіпера неаполітанців.

“Атлетико” догравав матч у меншості – на останній хвилині зустрічі з поля був вилучений захисник Дієго Годін.

Раніше Торрес продовжив контракт з “Атлетико”. Нова угода 33-річного Торреса з “матрацниками” розрахована до літа 2018-го.

Фернандо – вихованець “Атлетико”. Він виступав за першу команду “матрацників” в 2001-07 роках, потім відбув до Англії, а в січні 2015 го повернувся і виступає на “Вісенте Кальдерон” до цього часу.

На його рахунку 293 матчі і 105 голів за “Атлетико” у всіх турнірах (у тому числі – 45 матчів і 10 голів в минулому сезоні).

“Атлетико” – “Наполі” 2:1

Голи: Торрес, 72, В’єтто, 81 – Кальєхон, 56