Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

У Швеції хочуть знати більше про позитивні досягнення України, – посол

Європейська країна зацікавлена ​​у подальшому розвитку дипломатичних відносин з Україною і має намір й надалі її підтримувати. Тому у Швеції хочуть, аби місцеві ЗМІ давали ширшу картину подій в Україні.
Про це повідомив посол Королівства Швеція в Україні Мартін Хагстрем, передає “Інтерфакс-Україна”.
“Швеція має довгострокові інтереси до України і бажає, щоб реформи в Україні були справжнім, щоб і далі були дружні двосторонні відносини. Моє завдання як посла – це підтримка реформ в Україні, це головне завдання посольства. Ми намагаємося політично підтримувати реформи,” – сказав Хагстрем.
Аби фінансово підтримати реформи в нашій державі Швеція щороку виділяє 25-30 мільйонів доларів. Також європейська країна має на меті допомогти Україні таку фіскальну систему, якій будуть довіряти.
Разом з тим посол наголосив, що у Швеції не всі розуміють, що відбувається в Україні, тому що місцеві ЗМІ часто говорять про Україну лише в контексті кризи, корупції та війни. Хагстрем запропонував подумати над тим, як би Україна могла презентувати свої позитивні досягнення в Швеції.
Що ми можемо зробити, аби про позитивні досягнення, які відбулися в Україні, знала шведська аудиторія? Це, звичайно, виклик, тому що наші ЗМІ працюють за шаблонами. Треба подумати, що зробити, аби шведи більше дізналися про Україну через ЗМІ, – зазначив дипломат.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share