У США провели опитування про освіту майбутнього

Новина 3

Дослідницький центр Pew Research Center разом із Університетом Елона (США) провели опитування щодо бачення ринку праці та професійної освіти в 2026 році. В дослідженні взяли участь 1408 експертів із області технологій та освіти.

Дві треті опитаних впевнені, що в найближче десятиліття з’являться нові освітні програми. Вони допоможуть робітникам адаптуватися до умов четвертої промислової революції. Інші 30% вважають, що людям не вистачає часу та ресурсів для проведення освітньої реформи.

Респонденти впевнені, що в школах будуть не викладати навички, а заохочувати до креативності, вміння абстрактно та критично думати, підлаштовуватися під обставини та працювати в команді.

На передній план, ідеться в дослідженні, вийдуть не лише університетські програми, а й онлайн-курси та майстерні для випускників.

Замість резюме найближчим часом почнуть цінувати портфоліо із прикладами робіт і вирішеними кейсами. Роботодавці будуть враховувати не тільки навички потенційного співробітника, але і його вміння вчитися – в тому числі самостійно.

Нагадаємо, викладач університету ввійшов до десятки найоплачуваніших професій американського рейтингу.

Фото: pexels.com

Реклама

The post У США провели опитування про освіту майбутнього appeared first on Студвей.

Читати