У США нагородили ветерана-українця

Міністерство у справах ветеранів США регулярно публікує історії ветеранів, якими пишається країна.

27 серпня вшанували ветерана повітряних сил США українського походження Вільяма Стефанюка, йдеться на офіційній сторінці міністерства у Facebook.

Народжений в Україні, Вільям емігрував до Сполучених Штатів в 1949 році зі своєю сім’єю.

Вступив до лав військово-повітряних сил рядовим, коли йому було 19 років. Служив на базі ВПС в Кадені в Японїі та на базі ВПС в Лорінгу. Працював повітряним поліцейським та виконував адміністративні завдання. В 1962 році він виграв чемпіонат авіабази Лорінгу з шахів.