Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

У США набуває чинності дискримінаційний указ

У Сполучених Штатах вступає у силу указ, за яким жителям шести країн заборонений в’їзд у країну, якщо останні не мають родинних або ділових зв’язків у США.
Про це пише “Радіо Свобода”.
Варто зазначити, що мова йде про країни з переважно мусульманським населенням – Сирія, Судан, Лівія, Сомалі, Ємен, Іран. Для громадян цих країн запроваджується новий порядок в’їзду на 90 діб.
Правила вступили набули чинності о 20 годині 29 червня за часом східного узбережжя США, тобто о 3 годині ранку 30 червня за київським часом.
Громадянам вищезазначених країн для отримання дозволу на перебування в США треба буде довести наявність відносин із родичами або компаніями в країні й, окрім того, пройти всі звичайні перевірки.
Правозахисні організації пообіцяли подати до суду проти нових правил. Американський штат Гаваї уже подав судовий позов на візовий порядок, затверджений адміністрацією Трампа.
Зауважимо, що у Штатах вступила у силу заборона на прийом біженців терміном на 120 днів.
Нагадаємо, 28 січня Дональд Трамп підписав указ про те, що США тимчасово взагалі не прийматимуть біженців, а біженцям з Ірану, Іраку, Лівії, Сомалі, Судану та Ємену на 90 днів заборонено відвідувати США. Тисячі людей вийшли на акції протесту проти цього антимігрантського указу, більшість з яких відбувались у найбільших аеропортах країни.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share