У США занепокоєні кількістю цьогорічних учасників Work and Travel з України

work

Українські студенти-учасники програми Work and Travel USA користуються попитом серед працедавців. За інформацією Держдепартаменту США, цього року останні занепокоєні недостатньою кількістю таких робітників.

Протягом останніх двох років почастішали відмови у наданні віз для українських студентів. Згідно з даними Державного департаменту США, в 2016 за цією програмою до США приїхали на 625 студентів менше, ніж у 2015 році. При цьому, неврахованою залишилася кількість студентів, які подавали документи на отримання візи для участі в програмі.

Ситуація із недобором учасників програми викликала занепокоєння в керівників компаній сфери обслуговування та туристичної індустрії. Саме останні звикли покладатися на Work and Travel задля заповнення літніх вакансій.

«Вони дуже засмучені, що зростає кількість візових відмов українцям. Українці – важливий компонент програми Work and Travel. Працедавці та спонсори, з якими я спілкуюся, дуже добре відгукуються про українських учасників програми», – говорить Ілір Жерка, виконавчий директор Альянсу за міжнародний обмін.

Нагадаємо, раніше дівчину-випускницю родом із Малайзії запросили на навчання вісім найкращих університетів США.

Фото: pexels.com

Реклама

The post У США занепокоєні кількістю цьогорічних учасників Work and Travel з України appeared first on Студвей.

Читати