Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

У Росії заборонили канал голландських студентів про випробування наркотиків із науковою метою

smoke

YouTube заблокував у Росії навчальний канал Drugslab. На ньому студенти-хіміки з Голландії публікували відео вживання наркотиків і описували відчуття організму з наукової точки зору.

«Цей контент заблокований у домені вашої країни на вимогу державних органів», – повідомляє російський YouTube при спробі подивитися відео каналу.

Одна з цілей Drugslab – руйнувати популярні міфи, які сформувалися стосовно теми вживання заборонених речовин. Автори каналу не мають на меті популяризувати наркотики, але вважають важливим знизити ризики для тих, хто їх все ж уживає, розповідаючи про те, чого слід уникати, щоб не завдати шкоди своєму здоров’ю.

Нагадаємо, ведучі каналу вже продемонстрували дію чисельних наркотичних речовин. Як хіміки, вони вираховують безпечну і легку дозу наркотика, вимірюють температуру та серцебиття перед вживанням і розбивають речовини на складові, щоб пояснити, як саме вони впливають на організм.

Фото: pexels.com

Реклама


The post У Росії заборонили канал голландських студентів про випробування наркотиків із науковою метою appeared first on Студвей.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share