У Порошенка підготували темники про львівське сміття і “відставку” Садового

Технологи з Адміністрації Президента підготували чергову порцію темників для ЗМІ, як висвітлювати останні події в країні, зокрема зустріч Петра Порошенка з президентом США Дональдом Трампом, голодування депутата Олега Березюка і законопроект про Донбас.
Відповідні “рекомендації” для ЗМІ опинилися у розпорядженні видання “Страна”. Окреме місце технологи Порошенка виділили інформації про можливу відставку мера Львова Андрія Садового, львівське сміття та голодування лідера фракції “Самопоміч” Олега Березюка.
У цих темниках вказано, що голодування – піар-акція, а підтвердженням цьому є вибір місця проведення акції – сходи до Адміністрації Президента. “Олег Березюк добре знав, що Порошенко вилітає в США і вийшов на акцію, як тільки президент виїхав за ворота”, – пишуть автори темників.
Темники Порошенка про голодування Березюка
“Не менш лицемірно Березюк вибрав місце в самій АП – сів на сходинки біля закритого входу, який відкритий лише в період офіційних прийомів. Якщо б він дійсно хотів побачити когось, хто працює в АП, то повинен був сидіти біля 3-го під’їзду, через який всі ходять”, – наголошують політтехнологи Порошенка.
Щодо проблеми сміття у Львові в АП пишуть: “Як можна довіряти заявам мера Садового про блокаду, якщо він 11 років на своїй посаді нічого не зробив, щоб вирішити проблему сміття”.
“Вирішити проблему сміття у Львові може тільки мер – якщо Андрій Садовий не здатний це зробити, нехай подає у відставку. Жителі Львова оберуть мером того, хто буде займатися в першу чергу проблемами міста: сміттям, водопроводом, фасадами, а не самопіаром на людському горі”, – критикують Садового автори темників.
Голодування віце-спікера Оксани Сироїд в АП назвали “черговою мильною оперою”, а її вимога звільнити главу обласної адміністрації трактується як спекулятивне, спрямоване на відволікання уваги від відставки Андрія Садового.
Темники АП про голодування Сироїд і “сміттєву проблему” Львова
Крім того, в темниках є низка тез, які провладні лідери думок активно розганяли весь тиждень: “У Львові є проблема з вивезенням сміття, але Садовій не скасував джазовий фестиваль, профінансований олігархом з Росії. Гучні акції в Києві – класичне відволікання уваги від Альфа Джаз Фесту, щоб замість звинувачень в співдружності Садового з російським капіталом, звучали звинувачення на адресу влади”.
Насамкінець, у темниках вказано, що кримінальне провадження у справі загибелі людей на Грибовицькому сміттєзвалищі підходить до розв’язки, і незабаром буде оголошено підозру й озвучено звинувачення., однак кому саме – в “темниках” не вказано.
Темник політтехнологів Порошенка про Садового