Новина 3

Поліція Дніпропетровської області затримала на хабарі заступницю директора Західнодонбаського інституту Міжрегіональної академії управління персоналом (Павлоград). За 17 000 гривень жінка обіцяла зарахувати до вишу студента.

Оперативники обласного управління захисту економіки Нацполіції спільно з Павлоградською місцевою прокуратурою встановили суму коштів, яку посадовець навчального закладу вимагала за вступ.

За 17 000 гривень заступниця директора гарантувала зарахування абітурієнта відразу на 3-й курс без здачі ЗНО. Неправомірну вигоду зловмисниця отримувала у два етапи. Під час одержання останньої її частини жінку було затримано.

За вказаним фактом поліція відкрила кримінальне провадження за ст. 369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, у викладачів харківського вишу вилучили хабарі сумою 24 000 гривень.

Фото: pexels.com

Реклама

The post У павлоградському виші за 17 000 грн обіцяли зарахувати студента до вишу без ЗНО appeared first on Студвей.