КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

У Німеччині порадили відкласти повернення Криму

Потрібно сконцентруватися на вирішенні конфлікту на Донбасі, а вже потім повернутися до анексованого Криму. Про це 6 серпня заявив уповноважений уряду Німеччини зі співробітництва з Росією 73-річний Гернот Ерлер журналістам.

Після вирішення проблеми Донбасу можна буде, по-перше, відновити торгівлю з Росією. По-друге, забути про Крим, коментує на своїй сторінці у «Фейсбуку» український дипломат 45-річний Богдан Яременко.

 Каже чоловік, що про такий підхід домовилися всі європейці. Бреше. Лідери ЄС так не думають. І не говорять. А цинізм німецького уповноваженого не в небажанні реально вирішувати проблему Криму. А в тому, що йому начхати й на проблему Придністров’я, Абхазії та Осетії. Заради торгівлі з Росією він готовий ризикнути європейською безпекою. Довго з такими поглядами Німеччина жити не зможе».

«Наші європейські партнери часто мовчать щодо арештів у Криму, суворих вироків російської окупаційної влади проти українців чи кримських татар. Як у рота води набрали, пише у соцмережі перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко, 46 років. Зате деякі іноземні високопосадовці радять нам спочатку вирішити проблему Донбасу, а потім Криму. Ми не прислухаємося до цих порад. Ідемо паралельними шляхами. Крок за кроком наближаємо звільнення Криму і Донбасу. Там живуть громадяни України. Ми не дамо Євросоюзу і США про це забути і зняти з порядку денного. З РФ дійсно ніхто в світі не хоче воювати. Ми теж не хочемо. Але Росія напала, і ми будемо захищатися.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share