Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

У них тваринні інстинкти: експерт про купівлю чиновниками дорогих авто

Автопарки наших чиновників мають спроститися, а самі автівки повинні бути бюджетніші. Про це Gazeta.ua розповідає блогер Сергій Іванов. Коментує рішення Черкаської обласної ради купити автівку за 1,4 млн гривень.

“Придбання таких коштовних автівок владою це дикунство. Агресивний спротив нормам цивілізації та спадок радянщини. Коли всі стояли в чергах на автомобілі, в цей час секретарі райкомів та обкомів пересувалися на чорних Волгах”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чиновники мають їздити на громадському транспорті експерт

На думку Іванова, чиновницькі автівки мають бути економними та простішими:

“Громада має забезпечити чиновнику умови для роботи. Але не за рахунок таких машин. Потрібно думати і про її економію. Такі автівки як, наприклад, Infiniti жеруть дуже багато пального. Я не пропоную їм купувати Daewoo Lanos чи ZAZ . Чиновник мусить пересуватися на притомних машинах. Але вони не мають бути задорогі. Не обов’яково нові. Можна купити якийсь джип Prado 2008 року. Коли був з робочим візитом в НАТО, бачив Джона Керрі (68-й Держсекретар США. Gazeta.ua), що приїхав на старому Ford Explorer. Якщо ж на дорогій машині пересуватиметься чиновник облради, то він, фактично, відбирає гроші у людей. Ті чиновники, що купують такі дорогі машини мають якісь психологічні травми”.

Черкаська обласна рада має купити легковий автомобіль вартістю 1,4 млн гривень. 3 липня відбудеться аукціон по його купівлі.

За документами це має бути білий автомобіль 2017 року випуску. Йдеться про 5-місну повнопривідну автівку із шкіряним салоном. Об’ємом бака у 80 літрів. Потужністю не нижче 330 к.с. Під ці характеристики підходить Infiniti Q70.

Головою Черкаської облради є висуванець БПП “Солідарність” Олександр Вельбівець.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share