У МІТ розробили метод швидкого 3D-друку меблів

furniture

Вчені з Массачусетського інституту технологій (США) спільно з мічіганською компанією Steelcase розробили метод швидкого рідкого 3D-друку. Нова технологія дозволяє друкувати великі предмети з поролону, гуми та пластику за декілька хвилин.

Під час традиційного 3D-друку форма предмету створюється шляхом повільного нанесення шарів. Метод швидкого рідкого друку (Rapid Liquid Printing, RLP) працює інакше: об’єкт створюється в контейнері з гелеподібною масою.

Технологія дозволяє створювати тверді об’єкти за кілька хвилин. Опісля залишається тільки витягти конструкцію з контейнера і промити її. Перші об’єкти, надруковані за допомогою нової технології, вчені представили на меблевій виставці в Мілані (Італія).

Вчені з МІТ відзначають, що RLP-метод усуває три головні недоліки 3D-друку: низьку швидкість, погану якість матеріалів і нездатність друкувати великі об’єкти.

За словами директора по бізнес-інновацій Steelcase Роба Поеля, 3D-друк ідеально підходить для швидкого виробництва предметів за індивідуальними мірками і запитам.

Нагадаємо, cтуденти НТУУ «КПІ ім. І.Сікорського» створили бота для пошуку розеток.

Фото: pexels.com

Реклама

The post У МІТ розробили метод швидкого 3D-друку меблів appeared first on Студвей.

Читати