КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

У МОН обрали керівників 6 директоратів

pexels-photo-373966

У Міністерстві освіти і науки підсумували конкурс з обрання генеральних директорів 7 директоратів.

Конкурсна комісія визначила переможців та других за результатами кандидатів у 6 директоратах. Ще в одному буде оголошено повторний конкурс.

Переможцем у директораті стратегічного планування та європейської інтеграції стала Ганна Новосад – 22,767. У директораті вищої освіти і освіти дорослих – Олег Шаров – 24,084. Другий кандидат Ірина Шумік набрала 16,541. Переможцем у директораті дошкільної та шкільної освіти став Андрій Осмоловський – 18,255. Другий кандидат Оксана Бабінець набрала 17,713 У директораті професійної освіти переможця не визначили. Жоден з претендентів не набрав мінімально необхідної суми балів. Буде оголошено повторний конкурс. У директорат інклюзивної та позашкільної освіти переможцем стала Лариса Самсонова – 16,738. Другого кандидата – не визначенили,бо жоден претендент не набрав мінімально необхідної суми балів У директораті інновацій та трансферу технологій переможцем стала Дар’я Чайка – 22,037. Другий кандидат Дмитро Бібік набрав 14,140. У директораті науки став переможцем Дмитро Чеберкус – 22,805. Другий кандидат Олександр Галкін набрав 16,370

Другий за результатами конкурсу кандидат має право на призначення на посаду протягом одного року з дня проведення конкурсу, якщо така посада стане вакантною, а також у разі, коли переможець конкурсу відмовився від зайняття посади, складення Присяги державного службовця, коли буде виявлено обмеження щодо призначення на посаду відповідно до ЗУ «Про державну службу» або йому буде відмовлено у призначенні на посаду за результатами спеціальної перевірки.

У МОН було оголошено відкритий конкурс на посади генеральних директорів. Усі охочі могли подати документи та взяти участь у конкурсному відборі, який передбачав тестування на аналітичні здібності, знання законодавства, виконання ситуаційних завдань.

Нагадаємо, що для столичних освітян розробили навчальну платформу для роботи з великими даними.

Фото: pexels.com

Реклама


The post У МОН обрали керівників 6 директоратів appeared first on Студвей.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share