КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

У Львові пройшов Міжнародний студентський фестиваль «Діалог культур»

діалог культур

12-13 травня в Університеті банківської справи у Львові пройшов перший Міжнародний студентський фестиваль «Діалог культур». Про свої національні традиції розповіли учасники з 10 країн світу.

«Цей фестиваль – спроба налагодити діалог між молоддю з різних куточків світу. Адже не важливо, якою мовою ти говориш і де народився, найцінніше – це поважати один одного та спілкуватися на рівних», – розповіла «Львівській газеті» завідувач сектору роботи з іноземними студентами Університету банківської справи Ольга Верней.

Під час фестивалю свої країни презентували студенти з Демократичної Республіки Конго, Республіки Конго, Нігерії, Пакистану, Таїланду, Зімбабве, Гани, Узбекистану, Білорусі та Марокко. Вони виступали з вокальними, інструментальними і танцювальними номерами, а у коротких слайд-шоу розповіли про свою історію та культуру.

Зараз в Університеті банківської справи навчається 250 іноземних студентів. Наступного року організатори обіцяють зробити фестиваль ще масштабнішим та залучити до участі більше країн.

Нагадаємо, раніше МОН опублікувало рейтинг українських міст за кількістю студентів-іноземців. Львів у ньому опинився на десятому місці.

Фото: gazeta.lviv.ua

Реклама


The post У Львові пройшов Міжнародний студентський фестиваль «Діалог культур» appeared first on Студвей.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share