У ЛНУ ім. І.Франка статував проект про відомих випускників

girls

Відділ інформаційного забезпечення Львівського національного університету імені Івана Франка започаткував проект «Відомі випускники Львівського університету». Останній розповідає про найталановитіших, найуспішніших і найвідоміших колишніх студентів вишу.

Ідея проекту зародилася у вересні 2016 року. Його метою є показати важливість університетських років для формування особистості та донести, що успіх – це насамперед займатися улюбленою справою.

«Щороку наш університет випускає десятки тисяч студентів. Це еліта нашої нації, яка працює над розвитком країни, – зазначив ректор університету Володимир Мельник. – Проект показує важливість університетської освіти, її роль у формуванні особистості у житті наших випускників. Завдяки знанням вони досягли успіху, здобули повагу і зараз успішні у своїй роботі».

Творці проекту вже поспілкувалися із журналістом «Громадського» Андрієм Сайчуком, тележурналістом Романом Вінтонівим (Майклом Щуром), блогером Орестом Зубом, письменником Любком Дерешем, головою Українського інституту національної пам’яті Володимиром В’ятровичем, перекладачем і музикантом Віктором Морозовим, актором і режисером Богданом Козаком.

Герої інтерв’ю розповідають про своє студентське життя, навчання в Львівському національному університеті імені Івана Франка та успіхи, яких вдалося досягти за допомогою вишу.

Нагадаємо, раніше студенти ЛНУ ім. І.Франка написали відкрий лист до міського голови Львова Андрія Садового з вимогою впорядкувати площу перед головним корпусом університету.

Фото: pexels.com

Реклама

The post У ЛНУ ім. І.Франка статував проект про відомих випускників appeared first on Студвей.