КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

У Китаї від перевтоми померла 14-річна модель

pexels-photo-289225

14-річна модель із Росії Влада Дзюба померла у Шанхаї від сепсису та інфекційного ураження нервової системи. Дівчина могла померти від виснаження, відпрацювавши 13-годинний показ.

24 жовтня Влада з Пермі скаржилася матері, Оксані Дзюбі, що дуже втомлюється. «Вона зателефонувала і сказала: “Я дуже втомилася, я працювала 13 годин. Я так втомилася, хочу спати. Уже тоді вона нездужала, того вечора усе почалося», – розповіла мама Влади.

Китайське модельне агентство «Esee», у якому працювала Влада, пояснило, що дівчина працювала на фотосесії для ювелірного каталогу. В агентстві стверджують, що це тривало із 8 ранку до 17 години. Наступного дня під час показу у неї почалася блювота і запаморочення. Владу відвезли до лікарні у Шанхаї наступного дня, а 27 жовтня вона померла. У підлітка не було медичної страховки, яку мало б забезпечити російське модельне агентство – пояснили в «Esee».

«Ми знайшли цю модель через російське модельне агентство, і саме воно, відправляючи дівчину за кордон, займається оформленням медичної страховки. Тобто зазвичай у всіх моделей є страховка», – розповіли в Esee.

У Китай Дзюбу відправило російське агентство Smirnoff Models. Однак ідеться також про те, що за перебування дівчини у цій країні відповідав скаут з Санкт-Петербурга Дмитро Смірнов, представник FMI Models в Росії. FMI Models – ще одне китайське модельне агентство.

Дмитро Смирнов заявив, що історія «перевернута з ніг на голову»: «Не було жодних 13-годинних показів. Вона знімалася для каталогу. Коли приїхала в апартаменти, відчула себе погано, у неї почалася блювота, температура була під 40. Агентство відразу відвезло дівчину в лікарню, їй зробили всі аналізи. Але це дуже страшний вірус. Лікарі виявилися безсилі». За його словами, Дзюба провела на зйомках десять годин, але її годували та давали відпочивати.

За заявою російського генконсульства в Шанхаї, Дзюба померла від поліорганної недостатності та сепсису. Слідчий комітет Пермського краю почав перевірку за фактом повідомлень про смерть дівчини.

Нагадаємо, що на території КПІ знімали рекламу японського бренду Uniqlo.

Фото: pexels.com

Реклама


The post У Китаї від перевтоми померла 14-річна модель appeared first on Студвей.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share