У Казахстані штрафуватимуть за образу «почуттів атеїстів»

Закон про захист почуттів атеїстів можуть прийняти в Казахстані, відповідний проект розробило міністерство у справах релігій і громадянського суспільства.
Про це пише УНІАН з посиланням на казахстанський телеканал «ABCtv». Також пропонується заборонити залучати неповнолітніх до участі у богослужіннях та релігійних обрядах «без письмової згоди обох батьків або без супроводу одного з батьків». Виключення складають особи, які навчаються в духовних освітніх організаціяхю
за це стягатимуть штраф з фізичних осіб у розмірі 100 МРП (місячних розрахункових показників), з посадових осіб – у розмірі 200 МРП, з юридичних осіб – у розмірі 300 МРП, наводить ЗМІ витяг із законопроекту. Крім того, поправки до закону стосуються й дітей.
Зокрема, пропонується заборонити залучати неповнолітніх до участі у богослужіннях та релігійних обрядах «без письмової згоди обох батьків або без супроводу одного з батьків. Виключення складають особи, які навчаються в духовних освітніх організаціях.
Міністерство пропонує заборонити одяг й атрибути, що «демонструють приналежність людини до деструктивних ідеологічних течій». Те ж стосується і демонстрації такої одягу та атрибутики в рекламі.