У Запоріжжі затримали викладача-хабарника

money

У Запоріжжі студенти здали поліції доцента кафедри одного з місцевих університетів. Чоловік організував систему отримання хабарів від студентів.

Звісткою зі ЗМІ поділилася спікер Департаменту захисту економіки НПУ Наталя Калинівська. Сама ж інформація про вимагання хабарів була отримана від студентів вишу за допомогою телефону довіри. Номер, за яким можна повідомляти про факти корупції, поліція розмістила на банерах у місті в кінці квітня.

«На початку травня під час здачі заліків та курсових робіт доцент повідомив студентам, що вирішить питання складання іспиту з профільної дисципліни, проте для цього йому особисто мали передати грошові кошти в розмірі 500 гривень з одного студента», – розповіла Калинівська.

При цьому викладач наголошував, що гарантоване і позитивне рішення про здачу іспиту можливе лише при отриманні ним відповідних грошових коштів. Зловмисника затримали правоохоронці під час передачі грошей від трьох студентів.

Також задокументували отримання доцентом ще трьох хабарів від студентів. Калинівська наголосила, що затримання провели у рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК. Наразі за місцем роботи затриманого проходить обшук.

Нагадаємо, нещодавно в Рівному зафіксували 7 повідомлень про випадки корупції у вищих навчальних закладах. Про них студенти повідомили до спеціалізованої юридичної приймальні.

Фото: pexels.com

The post У Запоріжжі затримали викладача-хабарника appeared first on Студвей.