Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

У Житомирі студенти-журналісти допомагали поліцейським патрулювати місцевий парк

zhytomyr

На Житомирщині завершився «Тиждень безпеки дорожнього руху». В рамках акції студенти-журналісти Житомирського державного університету ім. Івана Франка допомагали поліцейським патрулювати паркову зону в центрі міста.

Захід «Тиждень безпеки дорожнього руху» був зорієнтований на першочергове інформування водіїв щодо дотримання транспортної дисципліни, правил дорожнього руху, запобігання травматизму пішоходів, велосипедистів і водіїв.

Студенти-журналісти обрали вказаний маршрут, оскільки це пішохідна зона, де часто їздять машини. Водії часто порушують правила дорожнього руху, з чим і боролися активісти.

Перехожі приязно поставилися до студентів – віталися з «новою поліцією», посміхалися та бажали гарного дня. Деякі навіть фотографували. У свою чергу, активістам сподобалася їхня участь у акції.

Під час патрулювання зустрічались автомобілі, водії яких за кермом розмовляли по мобільному, порушували правила паркування тощо. Студенти звертали увагу не тільки на дотримання безпеки дорожнього руху, а й на дотримання закону про паління у громадських місцях.

Патрульні офіцери пообіцяли, що продовжуватимуть контролювати паркову зону на бульварі й залучатимуть до таких акцій більше громадян міста.

Нагадаємо, раніше британські поліцейські змогли дізнатися адресу п’яного студента за допомогою селфі. З гаджета хлопця вони відправили знімок у чат друзів, де їм допомогли небайдужі.

Фото: 1.zt.ua

Реклама


The post У Житомирі студенти-журналісти допомагали поліцейським патрулювати місцевий парк appeared first on Студвей.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share