У двір судді кинули гранату

У Дарницькому районі Києва невідомий кинув гранату у двір приватного будинку. Осколками пошкоджене гаражне приміщення.

Вибух стався у дворі судді Дарницького районного суду Києва Любові Леонтюк. Її чоловік вийшов на вулицю, щоб вимкнути світло і в цей момент помітив, як невідомий щось кинув у двір. Прогримів вибух. Чоловік судді не постраждав – встиг сховатися за ріг будинку. Він також повідомив, що раніше йому надходили погрози, пов’язані з професійною діяльністю – він адвокат. Про це повідомляє “Обозреватель” із посиланням на власні джерела.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Невідомі кинули гранату в приватний будинок

Протягом декількох років, до 2012-го, Любов Леонтюк очолювала Дарницький районний суд Києва. У 2014 році ім’я судді було серед озвучених Бориславом Березою служителів Феміди, які отримали “вагомі” премії.

“Судді Дарницького районного суду так важко працюють, що преміальні за вересень у них 300%, 400%, 700% від окладу”, – писав політик. Любов Леонтюк отримала “по максимуму”.

Були і скарги на суддю, якими займалася Вища кваліфікаційна комісія.