Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

У двір судді кинули гранату

У Дарницькому районі Києва невідомий кинув гранату у двір приватного будинку. Осколками пошкоджене гаражне приміщення.

Вибух стався у дворі судді Дарницького районного суду Києва Любові Леонтюк. Її чоловік вийшов на вулицю, щоб вимкнути світло і в цей момент помітив, як невідомий щось кинув у двір. Прогримів вибух. Чоловік судді не постраждав – встиг сховатися за ріг будинку. Він також повідомив, що раніше йому надходили погрози, пов’язані з професійною діяльністю – він адвокат. Про це повідомляє “Обозреватель” із посиланням на власні джерела.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Невідомі кинули гранату в приватний будинок

Протягом декількох років, до 2012-го, Любов Леонтюк очолювала Дарницький районний суд Києва. У 2014 році ім’я судді було серед озвучених Бориславом Березою служителів Феміди, які отримали “вагомі” премії.

“Судді Дарницького районного суду так важко працюють, що преміальні за вересень у них 300%, 400%, 700% від окладу”, – писав політик. Любов Леонтюк отримала “по максимуму”.

Були і скарги на суддю, якими займалася Вища кваліфікаційна комісія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У житловому будинку вибухнула граната

У декларації судді Любові Леонтюк за 2016 рік вказано, що вона володіє в Києві будинком (190 кв.м) і двома земельними ділянками (1 000 і 900 кв.м). Одну з них вона отримала у власність ще в 2010 році від міського голови Леоніда Черновецького.

Чоловік судді задекларував автомобіль Volkswagen Touareg. Любов Лернтюк отримала 322 149 грн заробітної плати, її чоловік – 37 956 грн пенсії. На банківських рахунках сімейної пари близько 60 тис. грн. Також подружжя вказало в декларації $ 20 тис. готівкою.

Вибухотехніки вилучили металеві осколки для проведення експертного дослідження. За попередньою версією правоохоронців, була застосована граната “Ф-1”. За фактом вибуху відкрито кримінальне провадження. Поліція розшукує причетних до злочину осіб.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share