У Вінниці батьки школярів виступили проти виселення дитячої бібліотеки, що в центрі міста

Вінницька обласна дитяча бібліотека імені Івана Франка мусить за три місяці звільнити більшу частину свого приміщення. 27 квітня виконком Вінницької міської ради ухвалив рішення, яким продовжив договір оренди для бібліотеки лише до 31 липня 2017 року. Вивільнене приміщення, яке належить територіальні громаді Вінниці, міська влада прагне використати для розширення експозиції Музею української марки. Він також розташований у цій будівлі, але поверхом нижче. Приміщення для бібліотеки мусить шукати облдержадміністрація, оскільки це заклад обласного підпорядкування.