У викладачів харківського вишу вилучили хабарі сумою 24 000 гривень

Новина 2

Прокуратура Харківської області викрила працівників місцевого вишу, які брали хабарі від студентів. Усього під час обшуку правоохоронці вилучили 24 тисячі гривень.

«За попередніми даними начальник відділу та головний спеціаліст академії вимагали та отримали від студента 3 тисячі гривень за успішну здачу ним іспитів і переведення його на наступний навчальний курс», – розповів заступник начальника управління прокуратури області Денис Маслій.

Зараз вирішується питання про оголошення підозри у зловживанні впливом та затримання викладачів відповідно до Кримінально-процесуального кодексу України.

Також під час обшуку вилучили ще 21 тисячу гривень. Гроші були розкладені різними сумами по конвертах. Слідчі встановлюють їх походження, тому першочергові слідчі дії тривають.

Нагадаємо, раніше викладача Ужгородського національного університету затримали за вимагання хабара 300 доларів.

Фото: pexels.com

Реклама

The post У викладачів харківського вишу вилучили хабарі сумою 24 000 гривень appeared first on Студвей.