У Вашингтоні тиждень Прайду розпочався традиційним гей-парадом: яскраві фото

Щорічно в червні у Вашингтоні, як їх в інших містах США, проходить тиждень Прайду із традиційними маршами рівності.
Тиждень Прайду в США проводять у червні в пам’ять про Стоунвільські події в червні 1969 року. Саме вони дали початок визнанню прав ЛГБТ в США.
У Сполучених Штатах гей-паради підтримуються державними організаціями, фінансовими установами. Також участь у маршах ЛГБТ-спільнот відомі актори, музиканти, політики тощо. До слова, серед учасників параду далеко не всі учасники є представниками секс-меншин.

Happy to be marching alongside my old friend @peppermint247 with @maccosmetics for #LAPride #ResistMarch #MacLovesPride #TeamPeppermint. Follow along @jeremykoststudio for more from today!!
Допис, поширений Jeremy Kost (@jeremykost) Чер 11, 2017 о 9:13 PDT

Happy Pride! #resistmarch #dachshundsofinstagram #sausagedogsofinstagram #sausagedogcentral #
Допис, поширений Colin Biddle Dachshund (@colinbiddle) Чер 11, 2017 о 1:19 PDT

До маршу Рівності долучилися і домашні улюбленці