Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

У Борисполі затримали злодія в законі

У міжнародному аеропорту “Бориспіль” затримали кримінального авторитета з фальшивим українським паспортом.

“Сьогодні поліцією Києва в аеропорті “Бориспіль” був затриманий російський “злодій в законі” на прізвисько “Пецо”. Про цього злочинця відомо, що за “службу у ФСБ” замість 22 років позбавлення волі він отримав “бонус” і відбув покарання лише два роки”, – повідомляє перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін у Facebook.

Арештованого найбільше розізлила ситуація з паспортом. Він очікував, що в Україні його друзі все вирішили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві затримали австрійця, звинуваченого у розбещенні неповнолітніх

“Аналізуючи інформацію, отриману під час служби в Донецькій області, коли затримували злочинців з окупованої території, а тепер уже зіставляючи інформацію, яку отримую з мирних областей України, можу тільки ще раз сказати, що російським злочинним авторитетам і так званим “кишеньковим” злодіям у законі, приблудам на службі ФСБ Росії, поставлено завдання своїми діями дестабілізувати ситуацію в нашій країні. Це вибухи, вбивства, розбійні напади тощо – все те, що призведе до розчарування наших громадян в правоохоронних органах та органах державної влади.

Щоб запобігти це розгул свавілля ми будемо робити все, щоб ці старі люди з сумнівним званням “злодії в законі”, які за сумісництвом є агентами ФСБ, залишалися на тривалий час в наших в’язницях, якщо порушили закон в нашій країні або ж поверталися до своїх господарів, вони більш необхідні”, – додав Аброськін.

За день в Слов’янську поліція затримала двох бойовиків ДНР. Про це повідомляє поліція Донецької області.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share