Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Усі контакти Путіна з Києвом будуть йти через Медведчука – Бєлковський

Український політик Віктор Медведчук – важливий посередник між політичними елітами України і президентом РФ Володимиром Путіним. Неспроста російський лідер говорив про нього цілих сім хвилин, вважає російський політолог Станіслав Бєлковський.

“Пряма лінія Путіна – це дуже нудний і обтяжливий захід. По суті, нічого цікавого ми не почули, крім підтвердження особливих відносин між Путіним і Медведчуком, якого російський президент назвав прямим спадкоємцем Грушевського, Драгоманова і Чорновола”, – сказав політолог в коментарі виданню “Гордон”.

Бєлковський зазначив, що про Медведчука Путін говорив сім хвилин.

“Це реально багато. Медведчук – важливий посередник між українськими елітами і Путіним. Саме тому Київ не чіпає Медведчука. Я б навіть назвав його єдиною довіреною особою Путіна в українській політиці. У Тимошенко і Януковича президент РФ розчарувався. При цьому відносини Путіна і Тимошенко ще можуть бути відновлені, так як розчарування в ній не настільки глибоке, як у випадку із втікачем екс-президентом України. Але поки всі контакти з Києвом будуть йти через Медведчука”, – підкреслив російський політолог.

Нагадаємо, вчора в ході “Прямої лінії з росіянами” президент РФ Володимир Путін багато уваги приділив українському політику Віктору Медведчуку, якого згадали в контексті ситуації на Донбасі. Путін заявив, що вважає Медведчука українським націоналістом.

За даними ЗМІ, Медведчук є кумом Путіна.

З 12 червня 2002 року по 21 січня 2005-го Віктор Медведчук очолював Адміністрацію президента Леоніда Кучми. З травня 2015 року Медведчук входить до складу підгрупи з гуманітарних питань в рамках Тристоронньої контактної групи по мирному врегулюванню ситуації на сході України. Підгрупа займається обміном полонених в ОРДЛО.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share