Уряд підтвердив інформацію про значне підвищення зарплат вчителям

Уряд закладає в проект бюджету на 2018 рік підвищення заробітної плати вчителям на 25% в рамках підвищення престижу цієї професії в країні
Про це повідомляє прес-центр урядового порталу.
“Ми маємо забезпечити подальше підвищення зарплати українським вчителям. Тому в бюджеті на наступний рік буде чергове підвищення – в рамках 25%”, – цитує прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана прес-центр уряду.
Він додав, що заплановане збільшення зарплат стане наступним кроком уряду з підвищення престижу праці українського вчителя.
Він також розповів про реалізацію перших проектів програми “Нова українська школа”, дав старт модернізації початкової освіти і виділяє на ці цілі 1 мільярд гривень.