Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Університет Арізони відкриває проект глобальних мікрокампусів

houses

Університет Арізони (США) планує встановити більше 25 «мікрокампусів» по всьому світу. Вони будуть здатні надавати освіту більш ніж 25 000 студентів у вишах-партнерах.

Реалізувати проект університет планує протягом трьох років. Випускники таких мікрокампусів зможуть у результаті отримати подвійний диплом – Університету Арізони та партнерського вишу, який безпосередньо вони й закінчать. Перший повинен буде надати також площу для навчального процесу.

Як запевнює професор права, відповідальний за питання міжнародної освіти, Брінт Вайт, такий проект стане частиною програми вирішення невдалих традиційних моделей системи навчання. Подвійний диплом за цих умов буде великою перевагою проекту.

Перший мікрокампус відкриють у Китаї, в Океанському університеті у Циндао, де можна буде вивчати право. Другий – в Американському університеті в Пномпені (Камбоджа), який пропонуватиме програми з бізнес-адміністрування, цивільного будівництва, а також права.

Співпрацювати Університет Арізони буде з вишами в Китаї, Філіппінах, Йорданії, Тайвані, Індонезії, Мексиці, В’єтнамі й ОАЕ. Пізніше угоди будуть поширюватися й у Африці.

Нагадаємо, раніше засновник та виконавчий директор компанії Facebook Марк Цукерберг отримав диплом Гарвардського університету про вищу освіту. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Фото: pexels.com

Реклама


The post Університет Арізони відкриває проект глобальних мікрокампусів appeared first on Студвей.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share