Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Україні порадили не сподіватися на Макрона

Україні не варто покладати великих надій на енергійного президента Франції Еммануеля Макрона і його можливу роль в припиненні військової агресії РФ проти України на Донбасі.

Таку думку “Апострофу” висловив високопоставлений європейський дипломат, який побажав зберегти свою анонімність.

“Він (Макрон) молодий хлопець. У нього амбіції. Він хоче бути новим Шарлем де Голлем Європи, Гельмутом Колем Європи. Він зараз, як чиста дошка, хто на нього вплине, так далі і буде. Він поки займається формуванням команди, а питаннями України займається МЗС, який ставиться до України стримано, якщо не сказати, що дуже стримано. Тому Франція не буде нічого робити. І у нього Україна поки не у пріоритеті”, заявило джерело.

За його словами, зусилля ЄС з врегулювання конфлікту завмерли в очікуванні результату переговорів США і Росії.

“Тут у всіх уже опустилися руки, всі чекають, до чого домовляться росіяни та американці. Зараз ситуація виглядає так, що немає ніяких домовленостей, вони тільки почали контактувати. Тому хоча б розуміння того, які можливі домовленості, буде через три-чотири місяці”, розповів дипломат.

Він також додав, що в позиції Європи кардинальних змін з питання врегулювання на Донбасі не буде, доки не відбудуться вибори у Німеччині у вересні цього року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У мережі опублікували основні пункти “плану Макрона” щодо Донбасу

Раніше у мережі опублікували основні пункти “плану Макрона” щодо Донбасу. План президента Франції складається з низки компромісів між Україною і РФ.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share