Українські школярі вибороли 4 медалі на олімпіаді з біології у Великобританії

Комп

Учасники української команди вибороли нагороди на Міжнародній учнівській олімпіаді з біології. Цьогорічні змагання проходили в м. Ковентрі (Великобританія).

Усі українські школярі вибороли бронзові медалі. Медалістами стали Дарина Завадська, випускниця ліцею «Наукова зміна» м. Києва; Катерина Пилипко, випускниця Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Охтирської міської ради Сумської області; Ірина Поплевічева, випускниця гімназії № 287 Святошинського району міста Києва; Юрій Рузін, випускник Харківської гімназії № 46 ім. М.В. Ломоносова.

На олімпіаді школярі виконували теоретичні та практичні завдання. За їх результатами визначили місця кожного учасника у загальному рейтингу та розподілили нагороди.

За перемогу в олімпіаді боролися 260 учасників у складі національних команд із 67 країн світу.

Нагадаємо, раніше «Студвей» повідомляв, що українські школярі здобули 9 медалей на олімпіадах в Індонезії та Таїланді.

Фото: pexels.com

Реклама

The post Українські школярі вибороли 4 медалі на олімпіаді з біології у Великобританії appeared first on Студвей.