Українські студенти перемогли у конкурсі від IBM

Новина 2

Українські студенти долучилися до конкурсу програмування на платформі System z «Master The Mainframe 2016». Організатором конкурсу виступила компанія ІВМ.

Конкурс проходив у режимі онлайн через Інтернет-доступ до віддаленого мейнфрейма. До участі у конкурсі долучилися 123 молоді українські програмісти.

ibm
Перше місце в конкурсі посів студент Кафедри комп’ютерних наук факультету економіки, права та інформаційних технологій Київського національного університету культури і мистецтв Андрій Дорошенко.

ibm1
Студент другого курсу кафедри програмного забезпечення Національного університету «Львівська політехніка» Віталій Маковейчук увійшов до числа призерів ІІ туру.

ibm2
Під час участі в конкурсі хлопці здобули досвід написання програм та роботи з реальним мейнфреймами ІВМ System. Також усі учасники отримали подарунки від ІВМ.

Нагадаємо, у Дніпрі завершився фінал конкурсу стартапів Vernadsky challenge. Перемогу здобув проект Чорноморського національного університету ім. Петра Могили.

Фото: pexels.com, facebook.com

Реклама

The post Українські студенти перемогли у конкурсі від IBM appeared first on Студвей.