КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Українські дизайнери подарували випускникам з інтернатів випускні вбрання

Сукня

Творча група «Виключно звичайні» в рамках соціального проекту «VIPускники» попросила українських дизайнерів подарувати хоча б одну свою сукню випускникам двох київських інтернатів та двох дитячих будинків. Вони погодились і створили образи для тридцятьох випускників – хлопців та дівчат.

Школярі вийдуть на подіум разом із професійними моделями у день свого випускного 22 травня. Кожен дизайнер, який взяв участь у проекті, покаже на подіумі колекцію з 5 образів. Але основою будуть саме дефіле випускників.

Сукня1
«У дитбудинках може взагалі не бути випускного через відсутність грошей. Тому ми вирішили організувати їм таке свято, – розповідає керівниця проекту Наталя Терещенко. – Буде також багато подарунків. Вбрання, в якому вони вийдуть, залишаються їм».

Сукня2
На цьому творці проекту вирішили не зупинятися і запустили соціальний флешмоб «Подаруй вечірню сукню випускниці з дитячого будинку».

Сукня3
«У кожної з нас є в шафі одна чи дві вечірні/коктейльні сукні, які ми вже вдягали кілька разів і більше не вдягнемо, бо їх вже всі бачили. Ми пропонуємо звільнити місце в шафі для нової краси, а ваші сукні віддати випускницям із дитячих будинків і цим влаштувати їм свято», – розповідають засновники флешмобу.

Усі сукні організатори передадуть у дитячі будинки. «Якщо зберемо сто суконь – їх вистачить на всю Київську область», – додає Наталя Терещенко.

Нагадаємо, дослідники з Університету Аалто (Фінляндія) розробили новітню технологію переробки старого одягу в сировину для нового.

Фото: life.pravda.com.ua

Реклама


The post Українські дизайнери подарували випускникам з інтернатів випускні вбрання appeared first on Студвей.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share