Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Українські виробники завойовують прихильність споживачів на міжнародному рівні

Українські виробники впевнено завойовують увагу споживачів на міжнародному рівні. Новий бренд ARCTICA здобув чергову нагороду на престижному дегустаційному конкурсі Berlin International Spirits Competition в Німеччині.
Міжнародні експерти нагородили торгову марку золотою медаллю та відзначили в окремій номінації !Українська горілка року 2017″.
Для нас велика честь отримувати міжнародні нагороди, які підкреслюють якість та смакові характеристики нашої продукції. Згідно з дослідженнями чистота продукту є найважливішою характеристикою при виборі напою. Саме бренд “ARCTICA” відповідає цим потребам споживачів, – розповів директор з маркетингу ТОВ “Істерн Беверідж Трейдінг” Олексій Безуглий.
Прихильність міжнародного бренду, на думку менеджменту компанії, бренд ARCTICA здобув завдяки технології багаторівневої фільтрації
Наша основна мета – давати українським споживачам якісний та чистий напій. Ми вважаємо, що продукція має випускатися без додаткових домішок, тільки на основі високоякісного спирту та води. А технологія багаторівневої фільтрації дозволяє отримати кришталево чистий напій, – додав Безгулий.
Бренд ARCTICA – на ринку лише з жовтня минулого року, та завдяки якості продукту, вже встиг завоювати низку відзнак міжнародного рівня.

+Відео

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share