Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Український генерал заявив про чудову підготовку нашої армії

В Українській армії потенціал вищого командного складу не поступається потенціалу воєначальників провідних західних країн. Крім того, рівень підготовки у військових вишах України не поступається рівню підготовки в аналогічних західних навчальних закладах.
Таку думку в коментарі виданню “Обозреватель” висловив генерал-майор запасу, екс-військовий представник місії України при НАТО Петро Гаращук.
“Коли я працював при НАТО, я спілкувався з військовослужбовцями, і вони дивувалися, тому що ми працювали на рівних. Ми не вчилися у них – ми обмінювалися досвідом. І наші військовослужбовці сьогодні на полігонах під час спільних навчань Україна – НАТО теж обмінюються досвідом”, – розповів Гаращук.
Нас не треба вчити. Ми знаємо свою роботу. Ми вчилися у військових навчальних закладах різного рівня, і вони ні в чому не поступаються військовим навчальним закладам західних країн, – запевнив генерал-майор запасу.
Водночас він висловив вдячність державам, військовим відомствам, “які приходять і обмінюються досвідом на наших полігонах”.
Гаращук наголосив, що “рівень оперативно-стратегічної підготовки вищого командного складу, бойової та спеціальної підготовки підрозділів української армії не поступається рівню цивілізованих країн світу, зокрема США”.
Проте, як зауважив генерал, бракує “повсякденної кропіткої роботи, політичної та економічної складової”.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share