КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Український боксер тріумфував над непереможним американцем

Український чемпіон у напівлегкій вазі В’ячелав Шабранський, який має прізвисько «Левове серце» (19-1, 16 КО) завдав першої у кар’єрі поразки американцю Тодду Антенку Мею (10-1-1, 4 КО).
Зауважимо, що двобій відбувся на арені Fantasy Springs Casino в американській Каліфорнії (США) та завершився достроковою перемогою українця.
Упродовж поєдинку В’ячеслав домінував над своїм суперником. Так, лише у першому раунді від нього пройшло кілька точних влучань праворуч. Американець активізувався лише в другому раунді та завдав кілька швидких контратак, щоправда це йому суттєво не допомогло – український боксер у третьому раунді продовжив діяти третім номером, а в четвертому американець вже почав утомлюватися.
Надалі через втому Тодда промахів у Шабранського ставало істотно менше , відтак йому вдавалося ганяти противника всім рингом.
У сьомому раунді Мей перетворився на боксерську грушу, яку українець постійно зачіпав найпотужнішими влучаннями. У підсумку після серії з джебу та хуків, які Мей пропустив, його команда Мея не випустили свого бійця на 8-й раунд.
Отже, В’ячеслав Шабранський перемагає технічним нокаутом.
До слова, у квітні українець здобув дострокову перемогу над досвідченим американцем Дериком «Суперменом» Фіндлі (23-19-1, 15 КО).

Відео бою Шабранський – Мей

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share