Українська співачка видалилася з російської соцмережі

Українська співачка Alyosha видалилася з російської соцмережі ВКонтакте, яку офіційно заборонили в Україні.
Співачка опублікувала пост, де розповіла, що тепер всі актуальні новини та фото буде публікувати на інших соціальних мережах, зокрема, Nimses.
“Тепер всі актуальні події, свіжі новини, фото та відео публікуватиму виключно на Facebook, Instagram та у новій гучній мережі Nimses, яка відкриває дуже багато можливостей”, – написала Alyosha.

Друзі, я вирішила піти із соц.мережі ВКонтакте! Тепер всі актуальні події, свіжі новини, фото та відео публікуватиму виключно на Facebook, Instagram та у новій гучній мережі @nimses , яка відкриває дуже багато можливостей! Ви можете мене знайти в Ангелах Nimses, а також в Nimses Music, де я буду ділитися з вами першими своєю музикою! Залишатися частиною сім’ї просто, достатньо зробити маленький крок. Побачимось в Nimses / Facebook / Instagram. До нових зустрічей! (*промокод в Nimses за яким ви можете бути разом зі мною – alyosha) #україна #alyoshasinger #nimses
Допис, поширений Alyosha | Алёша (@alyoshasinger) Чер 29, 2017 о 1:21 PDT

До слова не всі українські артисти підтримали блокування ВКонтакте. Наприклад, солістка групи The Hardkiss Юлія Саніна обурилася, що через блокування соцмережі вона та її колектив втратить багато підписників і переглядів кліпів.